Готелі та ресторани
ATMOSPHERA
SiL - кава, сніданки та інше, Відень
Концепція пізніх європейських сніданків у нешаблонному форматі - пропозиція для тих, хто хоче насолодитися чимось новим і особливим у віденській культурі.

SiL - це віденська естетика, українська душа та світові тренди сніданків, які поєдналися воєдино в цьому кафе, створюючи унікальну атмосферу для відвідувачів.
Готель WOL.121, м. Одеса
Незвичайний кейс, яким ми поповнили своє «Атмосферне» портфоліо — готель-трансформер WOL.121.
Це абсолютно новий формат. Для нас було поставлено завдання створити лайфстайл-готель на березі моря влітку та комфортабельні апартаменти, які можна буде зняти на кілька місяців узимку.
Додатково стояло завдання облаштувати функціональний коворкінг для роботи на верхньому поверсі.
Наша команда виконала весь спектр робіт, починаючи з дизайн-проєкту до повної реалізації об'єкта «під ключ».
«Атмосфера» завжди готова реалізовувати будь-які нестандартні та найсміливіші ідеї для наших замовників.
Літній майданчик ресторану «REEF»
Хочемо презентувати наш новий кейс — створення затишної «Атмосфери» у неймовірному закладі «REEF», який знаходиться у нашому улюбленому місті.
Нам було поставлено завдання: «створити новий літній майданчик з панорамним видом на море, який відповідатиме концепції середземноморської кухні, та забезпечити відпочинок від міської суєти».
Ми виконали широкий комплекс робіт, вже зараз ви можете насолодитись «Атмосферою» відпочинку з видом на морську панораму.
Дякуємо за співпрацю чудовій команді «REEF», бажаємо успіхів у подальшій івент-діяльності.
Салон краси «Mara by Nikitochkin»,
м. Одеса
Новий салон краси по вулиці Буніна від мережі «Maramax group» — проєкт Юлії Ексарьової, для якого нашою командою було виконано повний комплекс оздоблювальних робіт — від голих стін до фінального результату. Ідея збереження старої кладки у стилі «лофт» зі свіжістю зелені та ергономікою робочого простору не залишить байдужими відвідувачів салону. Окрему подяку за довіру та безпосередню участь у проєкті висловлюємо Максиму Нікіточкіну!
Hotel De Paris, м. Одеса
Готель французької luxury-мережі «Sofitel» — проєкт, для якого був виконаний повний комплекс оздоблювальних робіт — від голих стін до фінального результату. Естетика вишуканого паризького готелю у серці Одеси прикрасила центр міста.

Наша команда також ввела об'єкт в експлуатацію, надавши потрібну документацію.
Готель в історичному центрі Києва
Класичний стиль набуває неординарного характеру, коли підхід у дизайні уважний до деталей. Для фешенебельного готелю у столиці виконано повний цикл робіт. Розробка дизайну, чернові роботи, ремонтні процеси, повна комплектація сантехнікою, плиткою, меблями та всіма деталями.
Інші наші роботи
Можливо вам буде цікаво подивитись роботи пов'язані з квартирним ремонтом
або бізнес-центрами
Будинки та квартири
Офіси - бізнес
м. Одеса
вул. Ковальська, 55 а
Україна